O Firmie

Powstałe w 1990r. Przesiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmontaż-BG Bydgoszcz jest jednym z większych producentów sterowniczych i rozdzielczych urządzeń elektrycznych n.n w Polsce.

Referencje

Duża ilość referencji uzyskanych przez Elmontaż-BG, świadczy o niezawodności produkowanych urządzeń, jak i bardzo dobrej opinii wśród kontrahentów ...


Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją urządzeń elektrycznych sterowniczych oraz rozdzielczych niskiego napięcia. W ofercie posiadamy wiele produktów, które spełniają najwyższe normy produkcyjne. Z kilkoma z nich mogą Państwo zapoznać się poniżej bądź zaglądając do szczegółowej oferty.

Znajdą w niej Państwo między innymi:

Pulpity sterownicze, stacje transformatorowe, szafy sterownicze i szafy rozdzielcze

Znajdujące się w ofercie pulpity sterownicze umożliwiają zdalne sterowanie i kontrolowanie pracy napędów, zespołów napędowych, ciągów technologicznych i wielu innych urządzeń. Wszystkie pulpity wykonywane są z najlepszej jakości profilowanych blach, a ich funkcjonalny kształt pozwala na ich ustawienie jako przyścienne lub wolnostojące wewnątrz budynku. Produkowane przez naszą firmę pulpity znacznie ułatwiają pracę, są wytrzymałe oraz solidnie wykonane, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

W naszej ofercie mogą Państwo także znaleźć stacje transformatorowe. Jest to rodzaj stacji elektroenergetycznej, w której rozdzielanie energii elektrycznej następuje przy różnych poziomach napięć. Urządzenia te wyposażone są w transformatory bądź przekształtniki prądu przemiennego na stały i odwrotnie. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi stacje transformatorowe służące do transformacji średniego napięcia na niskie, które zwykle budowane są jako ostatni element na drodze dostawy energii elektrycznej do klienta.

Warte uwagi są też kompleksowe szafy sterownicze, które stanowią istotny element zawierający sterowanie oraz rozdział zasilania dla części składowej. Oferowane przez naszą firmę szafy sterownicze mogą wchodzić w skład kompletnych zestawów o dużej mocy, czy też kotłowni kontenerowych, co w maksymalny sposób upraszcza oraz skraca czas prac montażowych i użytkowych. Szafy sterownicze spełniają najnowsze wymagania jakościowe, a do ich produkcji wykorzystywana jest nowoczesna technologia.

Do innych urządzeń, które spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i jakości są szafy rozdzielcze, które są elementem sieci elektrycznej i zawierają w sobie podzespoły służące do między innymi łączenia, przerywania oraz rozdziału obwodów elektrycznych, co najczęściej czynione jest w połączeniu z urządzeniami sterowniczymi, ochronnymi, pomiarowymi oraz regulacyjnymi. Wszystkie oferowane przez naszą firmę urządzenia zostały wyprodukowane w nowoczesnym parku maszynowym, co w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami fachowców sprawia, że produkty ElMontaż-BG są najwyższej jakości.