Certyfikaty, referencje

Właściciele ELMONTAŻ-BG mają zaszczyt i przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma w dniach 5-6 października 2001 roku odbyła audit certyfikacyjny, prowadzony przez zespół auditorski Polskiej Izby Handlu Zagranicznego „Certyfikacja” Sp. z o.o., który zakończył się z wynikiem pozytywnym.

Uzyskany certyfikat pozwolił nam dołączyć się do grona firm mogących poszczycić się zarządzaniem jakością w systemie ISO 9001:2000.

Fakt ten był możliwy dzięki pełnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników firmy i oznacza nasze dążenie do pełnego zaspokojenia potrzeb i oczekiwań Wszystkich Klientów na ciągłe doskonalenie poziomu naszej produkcji i usług.

Mamy także pełną świadomość odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i możemy Państwa zapewnić, że sukces ten jest kolejnym w dążeniu do statusu przedsiębiorstwa na miarę wymagań Unii Europejskiej.

W uzupełnieniu tej informacji, skromnie podajemy, że za całokształt działalności firmy, Kapituła Konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz Krajowa Izba Gospodarcza przyznała nam zaszczytny tytuł „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY” a Prezydent Forum Liderów Polskich nadał nam tytuł z Godłem Promocyjnym LIDER RYNKU Regionu Kujawsko-Pomorskiego w produkcji urządzeń sterowniczo-rozdzielczych.

 

Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2000

w zakresie:
- projektowania i produkcji urządzeń sterowniczo-rozdzielczych n.n. i s.n.

Certyfikat Partnera Schneider Electric Polska
Sp. z o.o

status Producenta Rozdzielnica Prisma

Licencja Gustav Hensel GmbH & Co. KG

do produkcji systemów urządzeń rozdzielczych niskiego napięcia typu Mi1000

Nagroda

Konkurs "Ekspansja 2000"

Nagroda

Konkurs "FAIR PLAY"

Nagroda

Konkurs "LIDER RYNKU"
www.lider.pl

List referencyjny

"Orlen" Polski Koncern Naftowy

List referencyjny

Telekomunikacja Polska S.A.

List referencyjny

Przedsiębiorstwo "Agat" Sp. z o.o.

List referencyjny

Zakład Energetyczny Płock

List gratulacyjny

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Opinia bankowa

Powszechny Bank Kredytowy S.A. w Warszawie