OFERTA - Karty Katalogowe

ROZDZIELNICE n.n. W OBUDOWACH MODUŁOWYCH

PRZEZNACZENIE

Rozdzielnice n.n. w obudowach modułowych są przeznaczone do rozdziału energii na poszczególne obwody odpływowe oraz sterowania, regulacji, zabezpieczenia i kontroli odbiorów administracyjno-mieszkalnych i częściowo odbiorów przemysłowych. Oprócz typowego wyposażenia w modułowe wyłączniki i bezpieczniki instalacyjne, rozdzielnice mogą zawierać inną aparaturę modułową, np. lampki, przyciski, styczniki, przekaźniki, mierniki itp. rozprowadzaną w sieciach handlowych GROUPE SCHNEIDER ELECTRIC, MOELLER ELECTRIC, LEGRAND, ABB, SCHRACK, GE, HAGER, DOEPKE-NORDEN, itp.

ZAKRES PRODUKCJI:

Rozdzielnice w zależności od przeznaczenia, stopnia szczelności i wyposażenia mogą być wykonane w obudowach:

- typu "LEGRAND"
- dane ogólno dostępne w kraju
- typu "FIX-O-Rail"
- metalowych do 72 modułów, o stopniu szczelności IP-30
- izolacyjnych z tworzywa sztucznego do 144 modułów, o stopniu szczelności IP-30 i IP-41 a w szczególnych przypadkach dla 8-10 modułów o IP-55-66-67
- typu "ARIA"
- izolacyjnych z poliestru udarowego, do 200 modułów, o stopniu szczelności IP-66
- typu "APO"
- izolacyjnych z poliestru udarowego, do 56 modułów, o stopniu szczelności odpowiednio IP-55 (szczególnie polecane dla budownictwa przemysłowego).
- typu "SAREL"
- metalowych i izolacyjnych, z poliestru udarowego, o stopniu szczelności odpowiednio IP-55 i IP-66. W każdym przypadku liczba modułów jest dowolna
- typy inne
- z polskiej sieci handlowej

Uwaga:

- W zależności od potrzeb, obudowy pow. typów mogą z powodzeniem stanowić rozdzielnicę n.n., będącą zestawem skrzynek o różnych wymiarach z typu i różnym przeznaczeniu technologicznym.
- 1 moduł stanowi wymiar 18 mm na listwie montażowej (euroszyna TH 35)
- w przypadku braku możliwości samodzielnego zaprojektowania rozdzielnicy, dobór typu, rozwiązania i aparatury może wykonać producent.